Zpetne Odkazy Praha

Budování zpětných odkazů odkazů

Aby vám 3D obočí slušelo, musí vám ho vytetovat zkušený odborník. Víte, jak takového člověka spolehlivě poznat?

3D obočí je bez nadsázky revoluční metodou v oblasti kosmetických procedur. Metodou, která představuje jedinečnou alternativu k tradičnímu způsobu líčení obočí. Tato technika, známá také jako microblading, je specifickou formou polostálého make-upu. Její podstatou je vpravení pigmentu pod kůži, čímž se docílí dojmu přirozených chloupků obočí. Asi nepřekvapí, že se tak děje pomocí jemného ručního nástroje. 

Začalo vás to zajímat? Pak vám jistě přijde vhod následující průvodce, který vám nastíní všechny klíčové aspekty vytváření 3D obočí. A nejen to. Seznámíte se také se základními kritérii pro výběr spolehlivého odborníka, jemuž se vyplatí svěřit do rukou. 

Můžeme začít?

 

Seznamte se s revoluční metodou 3D obočí!

Metoda 3D obočí se zaměřuje na vytvoření co nejpřirozenějšího vzhledu obočí pomocí jemných řezů na pokožce, do kterých se aplikuje pigment. Tento postup vyžaduje pečlivou a přesnou práci, aby byl dosažený výsledek bezchybný. Nové obočí musí harmonicky doplňovat celkový vzhled obličeje. Oproti dalším, tradičnějším metodám, jako je například klasické tetování obočí, nabízí 3D verze větší možnosti tvarování, docílení vyšší hustoty a také větší variabilitu odstínů obočí. 

Tyto přednosti umožňují dosáhnout mimořádně přirozeného efektu. Klíčovými faktory jsou jak vysoká přesnost, tak “individualizace” celé kosmetické procedury. Výsledek zpravidla velmi dobře  reflektuje osobní styl a představy každého člověka.

 

Zásadní výhody

Lidské obočí má přinejmenším dvě funkce. Jednak odvádí od očí přebytečnou vlhkost a pak má nezastupitelnou roli v lidské komunikaci. Můžeme jím totiž různě pohybovat a dávat tak najevo své emoce. Tato forma komunikace je dokonce tak důležitá, že se jí od nás naučili i naši domácí mazlíčci. Zajímavé, že?

Pokud jde o 3D obočí, to přináší řadu významných výhod, které ostatně vysvětlují jeho rostoucí popularitu. Především umožňuje individuální přístup k modelování obočí, který respektuje jeho přirozenou formu a barvu. Kromě toho je tato metoda méně invazivní a je pro ni proto typická kratší doba hojení, než jaká je potřeba u klasického tetování. 

Výsledky jsou “polostálé”, což znamená, že si člověk může časem nechat upravit tvar nebo styl svého obočí podle nových trendů nebo prostě jen na základě svých nových představ a požadavků. Moderní 3D obočí může být také skvělým řešením pro každého, kdo třeba z důvodu onemocnění nebo zkrátka vlivem stárnutí o své přirozené obočí přišel. Tato flexibilita a adaptabilita dělají z 3D obočí ideální volbu pro širokou škálu jedinců hledajících spolehlivou cestu ke kráse.

Výhody v kostce:

 • Individuální přístup
 • Krátké období hojení
 • Možnost následných úprav

Najdou se i nějaká negativa?

Neupravené obočí může vypadat všelijak. Někdy je prostě lepší jakýkoliv zásah, než to, když necháte věcem volný průběh. Nemyslíte?

Přestože jsou přednosti 3D obočí zcela zjevné, je důležité si uvědomit i potenciální nevýhody tohoto řešení. Jedním z hlavních mínusů je nutnost pravidelné údržby a později i obnovy, jelikož výsledky kosmetického zákroku nejsou trvalé. Pigment může zkrátka postupně blednout. Tento postup také vyžaduje počáteční finanční investici, která může být vyšší než u tradičních metod líčení obočí. Záleží samozřejmě i na tom, jaký salon krásy navštívíte. To je jasné. Člověk by každopádně měl být srozuměn s tím, že bude nucen čas od času absolvovat nějakou tu “vylepšovací” proceduru, aby jeho obočí vypadalo stále perfektně.

Přečtěte si také  Nuxe pro muže: Jedinečná péče o pleť i vousy

Tetováním procedura nekončí

Pokud se pro 3D obočí rozhodnete, měli byste vědět, že samotným tetováním procedura nekončí. Je totiž nezbytné dodržovat správnou péči o nové obočí, aby došlo k optimálnímu hojení a aby byl výsledek procedury co nejlepší. Pokud jde o obličej, je dobré dočasně se vyhýbat vodě, příliš se nepotit a používat předepsané krémů urychlující hojení. Důležité je také po dohodě navštívit specialistu, aby mohl zkontrolovat, zda je vše v pořádku a případně také zjednat nápravu. Dodržování těchto pokynů obvykle vede k perfektním výsledkům a tedy i ke spokojenosti s novým obočím a vůbec se vzhledem celého obličeje.

 

Jak vybrat nejlepšího specialistu?

Výběr správného specialisty, třeba dokonce toho nejlepšího, je pro úspěch kosmetické procedury klíčový. Je zkrátka důležité vybrat odborníka s odpovídajícími certifikacemi, bohatými zkušenostmi a samozřejmě i s pozitivními referencemi od předchozích klientů.

Chcete být s novým obočím spokojeni? Pak by vás mělo zajímat toto:

 • Zkontrolujte si certifikace a další doklady o odbornosti
 • Prohlédněte si portfolio předchozích prací
 • Přečtěte si recenze a zpětnou vazbu od klientů
 • Zajímejte se o hygienické standardy a používané materiály
 • Zkuste s vybraným odborníkem prodiskutovat své představy a požadavky

Důležitým faktorem je také schopnost specialisty porozumět vašim specifickým potřebám a představám. Komunikace a pocit důvěry mezi klientem a odborníkem jsou nezbytné pro dosažení nejlepších možných výsledků.

A co salon krásy?

Faktem je, že zkušený odborník, který si zaslouží vaši důvěru, zpravidla pracuje v salonu odpovídající úrovně. Tedy v takovém, který lze zařadit mezi špičku. A jak takový salon krásy obvykle vypadá? Co by měl asi tak splňovat? 

Toto je rozhodně důležité:

 • Čistota a hygiena salonu
 • Přístup a profesionalita personálu
 • Používání kvalitních a bezpečných pigmentů a nástrojů
 • Možnost konzultace před zákrokem
 • Záruka na poskytnuté služby

Posouzení všech těchto faktorů vám pomůže učinit informované rozhodnutí a zvýší vaše šance na spokojenost s výsledkem procedury. Tak na to včas myslete!

 

Jen nešlápnout vedle!

3D obočí je mimořádně oblíbené. Při správné aplikaci a odpovídající následné péči může tato technika poskytnout výrazné vylepšení vzhledu s minimálními nevýhodami. Klíčem k úspěchu je však pečlivá volba zkušeného a kvalifikovaného specialisty a tedy i salonu krásy. Pokud při výběru nešlápnete vedle, je pravděpodobnost, že vás nové obočí nadchne, téměř stoprocentní!

Snad budete i díky naší skromné pomoci úspěšní.

Aby vám 3D obočí slušelo, musí vám ho vytetovat zkušený odborník. Víte, jak takového člověka spolehlivě poznat?
Přesunout se na začátek